Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > Kāpēc mūsu valdības rīcība lauž manu sirdi

Kāpēc mūsu valdības rīcība lauž manu sirdi

15 jūlijs, 2015. Komentēt Go to comments

Nu jau par modes lietu Latvijas politiķu vidū ir kļuvusi tēma – kā atgriest cilvēkus atpakaļ Latvijā. Lai gan es mīlu savu valsti, man ar nožēlu jāsaka ka es nevēlos atgriesties tādā valstī, kādu pašlaik attīsta mūsu valdība un pastarpināti, arī tauta.
Laikam jau tas ir normāli bērnu izvarotājiem piespriest pāris mēnešalgu sodu un atrādāt 240 stundas publiski … (http://apollo.tvnet.lv/zinas/pratam-neaptverami-notikumi-liepaja-tevs-un-dels-seksuali-izmanto-piecgadigu-bernu/698229?utm_source=facebook), un acīmredzami ir normāli sākt pieņemt likumus kas ir ne tikai pretrunā ar satversmi, bet arī vispārējām cilvēktiesībām un demokrātiskām vērtībām. (http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/567754-rinkevics_tikumibas_likums_neiederas_demokratiska_latvijas_valsti) Ne tikai populistiskajai saeimas daļai, bet acīmredzami arī vairākumam tautas škiet ka tas ir normāli, pieņemami un pašsaprotami uzspiest vairākuma viedokli demokrātiskā sistēmā, jo “mēs taču dzīvojam demokrātijā, un mēs negribam *pedarasus*, un kāpēc gan lai mē nepieņemtu likumus kas aizliedz lietas kuras mēs uzskatam par “nenormālām”?”
Demokrātija nav nevienas personas viedoklis un uzskati par to kas ir un kas nav “normāls”. Demokrātija dod tiesības visiem paust savu viedokli, demokrātija dod visiem vienlīdzīgas tiesības, un vienlīdzīgas iespējas. Demokrātija dod visiem vienādu statusu likuma priekšā, un nodrošina visas cilvēciskas fiziskas un emocionālas pamattiesības. Tajā brīdī kad mēs sākam virzieties uz priekšu gan kā valsts, gan tauta virzienā kurā mēs apspiežam specifiskas cilvēku grupas mēs sākam zaudēt savas tiesības saukt mūs par demokrātisku valsti. Ja tik daudziem cilvēkiem Latvijā ir naids pret ikvienu kas ir savādāks, nevis pašam par sevi un savu neizdarību/stulbumu/vienaldzību, tad ta nav valsts kurā es un mani bērni vēlas un vēlēsies jebkad dzīvot un maksāt nodokļus.

Advertisements
KategorijasBez kategorijas
  1. 17 februāris, 2016. plkst. 7:13 priekšpusdienā

    šito vajadzēs iegrāmatot, lai zinātu, kas ir kas…

  2. 11 marts, 2016. plkst. 1:48 pēcpusdienā

    Daļēji varētu piekrist, bet es arī negribētu dzīvot vietā, kur bars iebraucēju var izvarot sievietes un viņiem par to nekas nedraud, vēl vairāk, viņiem par to maksā pabalstu u.t.t. Pats ārzemēs nostrādāju 4 gadus man patika, guvu rūdījumu, iemācījos strādāt, kļuvu patstāvīgs un atgriezos atpakaļ.

  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: