Advertisements
Sākums > Apskats, Internets, pārdomas, Tehnika > HTC Desire S

HTC Desire S

19 jūnijs, 2011. Komentēt Go to comments

Gadījumos, kad nepieciešams jauns tālrunis biznesam, vairums dodas uz tuvējo LMT salonu un izvēlas jaunu iPhone 4 ar pieslēgumu. Negribējās krist par upuri bara efektam, tāpēc nolēmu izvēlēties kādu no Android saimes brašuļiem. Mani pirmie iespaidi? Ummmm, spīdīgs…. Un viegls. Un spīdīgs. Un uni-body kļūst par jaunāko dizaina elementu ik visur, arī iekš HTC saimes.

Tālrunis ir ātrs un patīkams, nepārbāzts ar lieku drazu, un nemēdz sagādāt problēmas. Atklāti sakot, pat iebūvētais zvana tonis, man nesagādāja nekādas problēmas :) Vienīgā šmuce ir latviešu valodas atbalsta iztrūkums. Saņemt sms latviski – nekādu problēmu, tomēr rakstot rodas problēmas ar iebūvēto teksta redaktoru, kas stūrgalvīgi cenšas aizstāt latviešu vārdus ar līdzīgiem vārdiem angļu valodā. Lieki piebilst, ka galarezultāts, bieži vien, ir ne tikai smieklīgs, bet absolūti neizprotams.

Iebūvētā Google navigācija nestrādā bez  internata pieslēguma, kas mēdz kļūt visai problemātiski pārvietojoties ar auto, tāpēc ieteiktu iegādāties kaukto līdzīgu Sygic, lai atvieglotu dzīvi, un samazinātu rēķinus.

Viss pārējais, liek pasmaidīt. :)

 

Advertisements
  1. Vēl nav komentāru.
  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: