Advertisements
Sākums > pārdomas > Es tiešām vēlos to piedzīvot…

Es tiešām vēlos to piedzīvot…

27 Decembris, 2009. Komentēt Go to comments

Es ar savdabīgu interesi gaidu to brīdi, kad latviešiem apniks tie kēksiņu safabricētie teksti un šļampaini sabrauktie ezīši, panorāmas ar sēru ievadiem, degpunkti pensionāru dienaskārtībā un citi marazmi, kas tikai bojā visu skaisto, norok visu normālo un cienijamo, un viņi sāks reāli kautko darīt. Pašlaik man ir sajūta, ka Francijā revolūciju var noorganizēt 5 cilvēki, bet pie mums Latvijā tas joprojām ir fenomenāls notikums, ja kāds izdomā pacelt galvu un paskatīties, kas ar sev tuvākajiem cilvēkiem tad īsti darās. Šovakar, otro Ziemassvētku vakarā, izsalcis pēc kautkā gaiša atvēru kādu nejaušu Latvijas ziņu portālu un pamatīgi nokaunējos, patiesībā, arī no sirds nopriecājos ka reti kurš amerikānis lasa, vai saprot latviski rakstīto.

“Ziemassvētku naktī bijušās ASV vēstnieces Latvijā Ketrīnas Beilijas mājā Luisvilā, Kentuki štatā, izcēlies ugunsgrēks un tajā dzīvību zaudējuši divi bērni.”, ziņo tvnet.

komentāros : cilvēki nosauc bijušo vēstnieci par slampu (pamatojums?), par zagli (pamatojums?), par parex bankas pārņemšanas aculiecinieci un naivuli (pamatojums?), lemberga draudzeni (pamatojums?), nekam nederīgu noziedzinieci kas atbraukusi pie mums zagt, sazagusies un devusies mājās lai tad kļūtu par miljonāri. (joprojām gaidu pamatojumu? )

Ziemassvētku naktī bojā gāja divi bērni, bet tā vietā lai par šiem bērniem aizdegtu svecīti savas mājas logā, kaut sekundi nodomātu kādu labu un gaišu domu mēs norokam viens otru savos no plika gaisa izrautajos argumentos, kas neko nenozīmē. Mēs apmelojam, apsaukājam un piecūkojam visu, kas kādam citam svarīgs un dārgs. Cilvēki apdega mēģinot glābt šos bērnus, bet kādam latvietim niez nagi uzrakstīt, ka šis cilvēks ir vainīgs Parex bankas pārņemšanā, kur ir loģika?

Mēs gribam izkļūt no krīzes, būt brīva, stipra un latviski vērsta valsts. Nu ziniet… es piekrītu par brīvu un stipru, bet ja man tagad būtu jāizvēlas par latvisku, ja tādi ir latvieši ar kuriem es dalu vienu tēvzemi, tad ir ko padomāt. Vai tiešām mēs esam tik labi un pareizi kā mēs skaisti protam to deklamēt? Te tiešām ir par ko padomāt…

Lai Jums visiem priecīgi svētki mani mīļie, šī pasaule ir izslāpusi pēc taisnības un labestības, dosim šai pasaulei šajos Ziemassvētkos un jaunajā gadā tieši to!

Kristaps

Advertisements
 1. L.
  27 Decembris, 2009. plkst. 2:28 priekšpusdienā

  Dažreiz, ejot pa ielu, nevaru beigt brīnīties – kuri ir tie, kas raksta šādus komentārus?

  • horninc
   27 Decembris, 2009. plkst. 9:58 pēcpusdienā

   es domāju pilnīgi tās pašas domas

 2. notexactlybaby
  27 Decembris, 2009. plkst. 3:54 priekšpusdienā

  Tieši no rīta izlasīju šo TvNet rakstu un nodomāju, ka tiešām traģēdija atgadījusies viņas ģimenē, bet komentārus gan nelasīju, laikam, ka labi vien ir, ka nelasīju.

 1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: