Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > šis tas jauns Opera frontē un Kā novērst populāro *.torrent problēmu pārlūkprogrammā Opera

šis tas jauns Opera frontē un Kā novērst populāro *.torrent problēmu pārlūkprogrammā Opera

7 aprīlis, 2009. Komentēt Go to comments

Torrents are back!

Image by Foofy via Flickr

Es zinu cik brīžiem kaitinoši var būt tas, ka dators dara to, ko mēs negribam lai viņš dara, it īpaši tad, kad mēs paši esam vainīgi, tomēr nevar noliegt, ka dators dara to, un tikai to, ko mēs liekam viņam darīt. Tāpēc nečīkstēsim cik Opera ir slikta, jo šī tiešām ir lieliska programma. Man ir bijis tas prieks izmēģināt arī Opera 10.0 0 Alfa relase versiju, kurā beidzot būs iespējota automatic-updates iespējamība, un es varu teikt tikai labus vārdus arī par uzlaboto Js un css3 engine, kas atbalsta ilgi gaidīto web-fonts funkciju un daudzas citas labas lietas

Šoreiz pastāstīšu arī to, kā atbrīvoties no dažām labām, citiem pavisam nevēlamām funkcijām pie kurām Opera diemžēl nav pakavējusies pietiekami ilgi, un viena no tām ir iebūvētais Torrent atbalsts. Vairums no mums izmanto specifiskas .torrent programmas, kas paredzētas spēcīgiem pirātiem, kā piemēram uTorrent un BitTorrent. Pēc noklusējuma atverot .torrent failu ar Opera mums parādās programmā iebūvētā izvēlne kas jautā ko darīt ar torrent failu un nekādies netiek piedāvāts kāds cits risinājums. Bet to ir iespējams ļoti vienkārši novērst. Lūk kā :

1. Atveram savu Opera un izvēlamies Tools / Preferences.

2. Atveram Advanced tabu un sadaļu Downloads. Mēs redzam sarakstu ar MIME tipiem un extensions, jeb failu pagarinājumiem. Virs šī saraksta ir atķeksējams klucītis (lai man piedod latviskojumu aizstāji, bet tas ir uz paliek atķeksējams klucītis) kas parūpējas par funkciju “Hide file types opened with Opera”

3. Izņemam to ķeksīti ārā. Diseiblojam viņu.

4. Quick find lodziņā ierakstam “torrent”

5. Atradīs vienu vai divus meklējumus, atkarībā no operētājsistēmas versijas un citiem parametriem, bet vajadzīgs ir tikai tas kuram kolonnā extensions ir rakstīts torrent.

6. Dubultklikšķis uz viņa.

7. Atvērsies dialoglodziņš ar dažnedažādām funkcijām. Mūsu uzdevums ir ielikt ķeksīti rimbulītī iepretim uzrakstam “Open with default application”

8. Uzdevums pabeigts godam! Applaudējam paši sev un dodamies uz PirateBay novilkt katrs pa savam rensteļu miljonāram :P

Reblog this post [with Zemanta]
Advertisements
 1. Juris
  26 jūlijs, 2009. plkst. 11:44 pēcpusdienā

  Es daru vienkāršāk! Izmantoju toorent programmu UTORRENT un nekādu problēmu. Starp citu šajā programmā fails lejupielādējas ātrāk nekā no Operas

  • horninc
   27 jūlijs, 2009. plkst. 12:12 pēcpusdienā

   Nu runa jau vispār šajā rakstā ir tieši par to kā atspējot Operas torrentu un izmantot tā vietā UTORRENT, bet tā, ja nepamaniji :)

 1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: