Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > RichCopy – failu kopēšanas evolūcija

RichCopy – failu kopēšanas evolūcija


Image representing Windows as depicted in Crun...

Image via CrunchBase

RichCopy ir vizuāla failu kopēšanu lietojumprogramma, kas ļauj kopēt failus Windows vidē ar vēl nepieredzētu ātrumu. Kā minēts Microsoft TechNet izstrādātāju kopienas mājas lapā tā ir pastāvējusi jau kopš dienas, kad tika izlaists Windows 95, bet tomēr, šī visticamāk ir pirmā reize kad Jums nākas ar šo jēdzienu saskarties jo līdz šim programma bija iekšējā tīkla sastāvdaļa un nebija paredzēta publiskai lietošanai.

Laiki mainās un nu RichCopy ir oficiāli pieejams arī ierindas lietotājiem. Nedaudz par pirmajiem iespaidiem :

Pastāv vairāki iemesli, kāpēc jūs varētu vēlēties izmantot RichCopy, lai kopētu failus Windows vidē.

Pirmkārt, kas mani pārsteidza, tā sniedz iespēju kopēt failus no vairākām vietām, vairākiem avotiem savā datorā kādā konkrētā mapē vai pat failā izmantojot vienu vienīgu dialoglodziņu. Nav nepieciešamības atvērt vairākus dialoglodziņus, lai veiktu vienlaikus vairākas darbības.

Bet, kas ir pats galvenais, atšķirībā no parastās kopēšanas procedūras Microsoft Windows operētājsistēmās tā kopē nevis failus vienu pēc otra bet vairākus vienlaicīgi līdzīgi kā mēs novērojam procesus Torrent programmās kad failu kopēšana notiek izmantojot vairākus “pavedienus” vienlaikus. Tai paša laikā procesu ir iespējams uz laiku nopauzēt, kā arī kopēšana nebūs jāsāk no jauna ja noraustīsies internets vai arī gadīsies kāda cita tikpat ikdienišķa kļūme ar datoru. (personīgi pārbaudīts)

RichCopy ir īpaši lietderīga kopējot lielus failus, vai arī nearhivētas mapes, kas satur lielu daudzumu sīku failiņu.

Salīdzinājumam es veicu testu un mēģināju kopēt no sava cietā diska uz zibatmiņu vienu un to pašu failu kas saturēja Magento instalāciju, vairāk kā 10 000 php failu un apakšdirektoriju. RichCopy uzrādīja par 63% !!! ātrāku rezultātu. Kopējot lielus failus (Twilight DVD 4.77 GB ) “uzrāviens” gan nebija tik iespaidīgs tikai 23%.

Vienu gan es nevaru saprast, kāpēc šo tehnoloģiju Microsoft jau sen nav iestrādājuši savās operētājsistēmās, programmai ir pat gīkainā XCOPY console versija.

Lejupielādēt iešpējams šeit !

Reblog this post [with Zemanta]
Advertisements
 1. vdl
  26 marts, 2009. plkst. 9:23 pēcpusdienā

  man gan nav skaidrs kaa paraleela kopeeshana var buut aatraaka par sekvenciaalu kopeeshanu – alja random diska access vienmeer ir leenaaks par sekvenciaalu. iespeejams izmanto vairaak atminjas bufferiem or smth. jaapameegjina kaads tests uztaisiit. btw kad testeeji rebootojies starp testiem? lai izsleegtu caches iesaistiishanos?

 2. horninc
  26 marts, 2009. plkst. 9:28 pēcpusdienā

  atklati sakot neiedomajos rebootot bet testu ar programmu veicu pirmo, līdz ar to nezinu vai tas ko mainīja

 3. vdl
  26 marts, 2009. plkst. 10:01 pēcpusdienā

  nu cik nedaudz patesteeju nekaadu aatruma ieguvumu neieguvu. es gan saliidzinaaju pret far manageri. pret windows exploreri protams vareetu buut citaadaaki dati. iespeeju protams toolim ir vaajpraataa daudz bet imho noderiigi tas buus tikai iipashiem copy manjakiem. es palieku joprojaam pie far.

 4. horninc
  26 marts, 2009. plkst. 10:07 pēcpusdienā

  tā varētu būt, es gan līdz šim iztiku ar Windows Explorer. Nozīmi es pats tam piešķiru tikai tāpēc, ka kopēt 300 MB pa FTP uz serveri un no servera man ir ikdiena un šis brīnums tiešām aiztaupa kaudzēm laika.

 1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: