Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > Kā Aija Barča muld apkārt pa internetu

Kā Aija Barča muld apkārt pa internetu

7 februāris, 2009. Komentēt Go to comments

Nesen paviesojoties portālā liepājniekiem.lv es uzgāju interesantu 9.  Saeimas deputātes Aijas Barčas rakstu par aktualitātēm mūsu Sociālajā sistēmā.

Lūk daži citāti no tā kas viņai sakāms :

“ Priekšlikums samazināt tā saucamās māmiņu algas jeb vecāku pabalstu ir ļoti diskutējams. Pašlaik neredzu iespēju, ka Saeima varētu šo rosinājumu atbalstīt. Arī pozīcijas frakcijās ir loģiski domājoši cilvēki.”

“ Iespējams, ka problēmas var būt ar bezdarbnieku pabalstu izmaksu.”

“ Lai papildinātu sociālā budžeta apjomu, varētu mēģināt samazināt naudas apjomu, ko novirza pensiju otrā līmeņa uzkrājumiem. “

Oriģināl-raksts

Un neviltoti liels bija mans pārsteigums, kad rakstu komentēt visai “skaistā veidā”  bija centusies arī pati autore.

Aija B.

07.02.2009 14:32:09

Uzreiz pēc komentāriem var just, cik aprobežoti ir vairums liepājnieku. Tas apliecina, ka pat puse Liepājas nav tā vērtas, lai mēra galvas nokristu kaut viens mats! Jūsu labā darīts tika daudz, bet kur pateicība? Uzbūvēts Rimi Hipermārkets, ceļas jaunais veikals Baata, nākamgad stacijas laukumu sakārtos. Paskatat, kāda unikāla pludmale ir Liepājā, bet jūs tikai kritizējat Seska kungu! Jūs visi esat nožēlojami plukatas, sliņķi un dzērāji!

Visi komentāri atrodami šeit

Es saprotu ka Saeimas deputātiem sāk nepatikt kad viņiem aizrāda par viņu nekompetenci un acīmredzamo neizpratni par valstī notiekošajiem procesiem, es saprotu arī to ka tas mēdz uzdot pa nerviem, taču es nedomāju ka tas dod viņiem tiesības ar necieņu izturēties pret citiem cilvēkiem. Tā kā liepājniekiem.lv droši vien šo mazo ķēpu būs spiesti aizvākt no sava portāla lai neizsauktu uz sevi dažādu valsts institūciju reakciju, kā jau tas bieži vien notiek, es iedomājos ka kādam jāsaarhivē arī kādā nepolitiskā resursā mūsu pingvīn-mātītes “skaistie izteicieni” par cilvēkiem, kas viņu ievēlējuši.

Advertisements
 1. jana
  20 marts, 2009. plkst. 10:22 priekšpusdienā

  Raidījumā “Kas notiek Latvijā?” 2009.g. 18. martā AIJA BARČA pateica, ka pensijas no 62g. maksāt tikai tiem kuriem dārda stāžs nav zemāks par 25.g.!
  Vēl AIJA BARČA piedāvāja atcelt tiesiskās paļāvības principu, tātad no tā brīža valsts ierēdņi var darīt visu, ko grib. Kam tad ir rakstīti LR likumi, varbūt atcelt arī Satversmi un tad mēs tiešām aiziesim baigās ziepēs, ka tās gudrās kundzes vārdus nokomentēja Dombura kungs!

 2. Liepājnieks
  28 maijs, 2010. plkst. 8:29 pēcpusdienā

  Tautas partijas skola, tagad jau Vienotības ideāls

 3. Klementīne
  25 jūnijs, 2010. plkst. 9:14 priekšpusdienā

  Barčas kundze,palasiet par Krilovas kundzes nedarbiem internetā,atkal teiksiet,ka nožēlojamā tauta raksta muļķības?Neaizstāviet to,par ko Jūs absolūti neko nezināt!onkoloģijas slimniekiem jābūt reģionālajā slimnīcā,jo tur uz vietas ir visi speciālisti,kuri var sniegt palīdzību nekavējoties,ja slimniekam kļūst slikti,vai jāpārlej asins komponenti,nav rentabli braukt pēc asinīm.Uz staru terapiju neviens tūlīt pēc operācijas netiek sūtīts,esiet ,lūdzu,informētāka!Tādai mazai slimnīciņai arī šoferis nav vajadzīgs,kurš vadā ārstus uz darbu.Protams,ja ārsts no Vītolu ielas nevar ierasties laikus darbā,viņam ir kreņķi,kā tiks uz reģionālo slimnīcu!

 1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: