Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > Jaunie Macbook, kā arī iLife ‘09 un iWork ‘09 jau otrdien?

Jaunie Macbook, kā arī iLife ‘09 un iWork ‘09 jau otrdien?

12 Oktobris, 2008. Komentēt Go to comments

iWork

Image via Wikipedia

Tiem kas plāno tuvākajā laikā iegādāties jaunu Mac datoru es ieteiktu nogaidīt vēl  kādu brīdi. Jau šo otrdien tiks prezentēti jaunās paaudzes MacBook modeļi un internetā klejo baumas ka līdz ar tiem, līdzīgi kā pagājušajā gadā varētu tikt izlaisti arī iLife un iWork  atjauninājumi. Mums neviens vēl nav paziņojis kādas īpašas jaunas funkcijas varētu piedzīvot jaunās programmatūras versijas, bet vērojot Apple uzsākto gājienu PAR savietojamību atliek minēt ka vislielākie jaunumi noteikti gaidāmi tieši šajā frontē. Internetā jau atrodamas pirmās spekulācijas, par jaunajām portatīvo datoru komponentēm, kā arī programmatūras uzlabojumiem.

Viens no “ticamākajiem‘’sķiet jaunās, par “brick”nodēvētās tehnoloģijas prezentēšana. Tā ir (baumu līmenī ir) Apple izstrādāta tehnoloģija kas ļauj no viengabala alumīnija plāksnes izveidot pilnīgu datora korpusu kurā nav savienojuma vietu, kā arī skrūvju un neefektīvu salaidumu. Izmantojot šo tehnoloģiju ierīce kļūst par viengabala veselumu kas ievērojami palielina tās ilgmūžību.

Kā otru ticamāko varētu minēt Blue-Ray tehnoloģijas atbalstu, kā arī jaunas, uz Apple patentiem balstītas cietā diska tehnoloģijas ieviešanu, kas ievērojami paātrinātu Apple portatīvo datoru darbību. (Cieto disku mazā veiktspēja arī mūsdienās ir viena no datora vislēnākajām komponentēm kas palēlina datora ātrdarbību)

Kas tieši mūs sagaida otrdien? Zinot Apple tādā nesakāpinātā un mierīgā gaisotnē viņi varētu paziņot arī par pasaules galu un visi to uzņemtu ar sajūsmu. Dzīvosim redzēsim.

Reblog this post [with Zemanta]
Advertisements
  1. Vēl nav komentāru.
  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: