Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > Asinspirts Gruzijā.

Asinspirts Gruzijā.

10 augusts, 2008. Komentēt Go to comments

image Mani neviens neatrunās no uzskata, kad Maskava, izmantojot Olimpisko spēļu aizsegu, izdarīs vēl vienu noziegumu pret cilvēci – pamatīgu asinspirti Gruzijā.

Pašlaik Dienvidosetijas (Teritorija pār kuru “aizbildniecību”uzņēmusies Krievija) bojāgājušo civiliedzīvotāju skaits sasniedz 130, kamēr Maskava aizbildinās, ka uzsākusi agresiju dēļ 1600 bojāgājušajiem. Jau tas ir signāls , kas sauc pēc veselā saprāta apturēt šo neprātu, savukārt deputāts Andris Bērziņš, aizprojām, var atļauties pateikt ,ka Gruzijas jautājums var pagaidīt līdz 3dienai un nav izpelnijies Saeimas ārkārtas sēdi 1dien.

Dirsa tas Putins, un, ne mazāk, auns – Bērziņš. Vai tiešām vajadzība pēc gāzes un citiem resursiem jāstāda augstāk par simtiem cilvēku dzīvību?

Advertisements
 1. frenija
  12 augusts, 2008. plkst. 1:51 pēcpusdienā

  Bet kurš tad līda pirmais? Lielais,ļaunais lācis Krievs apbižo mazo Gruziju. Nav tā. Tracina, ka salasījušies te visādus bulšitus un tad pļerkst un pļerkst. es nesaprotu, ko mēs tur degunu bāžam? Protams, sašutums, pagātnes aizvainojums, bet ziniet, ka Krievi šito neaizmirsīs. paši sakustinam tikai mēslus, jāgaida, ka sāks smirdēt. Man ir bail? Nē, man vienkārši nav saprašanas, kas tas par vienpusēju viedokli, ka Krievija ir ļaua maita, bet Gruzija jaukais jāņtārpiņš. Sēdi savās biksēs, latvieti, un pļauj rudzus, neko vairāk Tev neprasa. Nav ko pļurkstēt par to, ko nemaz nezini, padodas tik masu viedoklim

 2. 12 augusts, 2008. plkst. 3:46 pēcpusdienā

  Es pilnībā nepiekrītu Tavam viedoklim. Viss norāda uz to, ka pirmā, tur kur nevajag, līda Krievija, un tas nav masu viedoklis, jo vairākums, gluži kā Tu, uzskata, ka pie kara vainīga ir Gruzijas puse.
  Gruzija, protams, ir devusi Krievijai iemeslu, bet tas ir bijis vien mazs sīkums jau tā saspringtajā situācijā, un tas, ka šī “liesma” aizdegās līdz ar olimpiskajām spēlēm, nevis vēl nedēļu ātrāk, uzreiz pēc notikumiem, ko Krievija pasniedz kā savas agresijas iemeslu tikai norāda uz to ka Krievijas interesēs ir paturēt šo pretinieka tēlu.
  Degunu mēs tur bāžam jo tāpat kā reiz visa pasaule nepalika vienaldzīga jautājumā par Latvijas neatkarību, tāpat mūsu pienākums ir nepalikt vienaldzīgiem Gruzijas gadījumā.
  Runājot par rudzu pļaušanu redzu ka Tev mūsu tautas vērtības ir svešas tāpēc labāk paturi pati muti ciet kamēr cilvēki kas no politikas kautko arī saprot runā.
  Frenija – un kas tas vispār par vārdu? Saskatījusies multenes un tagad cilvēkiem mācīs kā veidot savu viedokli.

 3. Pauls
  12 augusts, 2008. plkst. 4:37 pēcpusdienā

  varbut tomer ir verts padomat par to ka tas viss ir amerikanju roku darbs, jo krievija no shi konflikta iegust daudz mazak neka zaude……

  toties paskaties cik bushs ir laimigs….!

 4. 12 augusts, 2008. plkst. 5:03 pēcpusdienā

  Es neatceros kad būtu manījis Bušu esam “laimīgu” attiecībā uz situāciju Gruzijā. No kurienes tāda informācija?

 5. Pauls
  13 augusts, 2008. plkst. 11:06 priekšpusdienā

  paskaties satelita zinjas, nevis to vienpusejo info ko dod musu tv.

  pie tam ar sho gajienu asv panaca, ka vinji vares izvietot rakaetes polija un chehija, ko tie pirms tam neatlava! taa kaa padomaa pats kuram shis karsh bija un ir izdevigs!
  tikai vienai valstij – asv!!

 6. 13 augusts, 2008. plkst. 1:11 pēcpusdienā

  Šorīt, gluži kā katru rītu, skatoties CNN ziņas un pārlapojot Reuters jaunumus es tik un tā nesapratu ko Tu tur muldi? Es nekad mūžā neesmu paļāvies uz vienpusīgu viedokli.

  Tas vai ASV varēs izvietot raķetes zonās kuras Tu minēji ir jau pirms vairāk kā divām nedēļam NATO un ANO valstu vadītāju līmenī nolemts un apstiprināts fakts. Krievijas agresija ir tikai katalizators vēl straujākai notikumu gaitai.

  Varbūt nedaudz par to kāpēc ASV vispār šīs sistēmas ir jāizvieto Eiropas teritorijā? Runa nav par ASV, bet gan par pasaules interesēm daudz plašākā līmenī. ASV ir atbildīga par NATO teritorijas pretraķešu sistēmas izveidi un uzturēšanu, tas ir viņiem iedalītais pienākums, gluži kā Somijai un Norvēģijai ir uzturēt kārtībā iznīcinātāju eskadriļas, kas patrulē Eiropas gaisa telpā.
  ASV šīs sistēmas izveidei iztērēs vairākus desmitus miljardu ASV dolāru, kas viņu pašreizējajā ekonomiskās krīzes stāvoklī jau nu absolūti nav “brīva izvēle”

  Nevaru ciest šīs ASV sazvērestības teorijas.
  “Paskaties satelīta ziņas” nav pamatojums, bet gan atruna. Varbūt pacenties vērot lietas kopsakarībās?

  Paldies! Lai jauka atlikusī diena.

 7. Leo
  16 augusts, 2008. plkst. 12:02 priekšpusdienā

  Horninc, paskaties šo video: http://www.youtube.com/watch?v=H8XI2Chc6uQ

 8. 17 augusts, 2008. plkst. 12:24 priekšpusdienā

  Ja Tu spēj kam tādam ticēt tad man vnk trūkst vārdu.

  Es domāju, ka tad, ja Tu paskatītos objektīvā vēsturē, nevis YouTube klipiņos, tam Tu redzētu, ka Krievija pasaules vēsturē vienmēr (kā militārs spēks) no tautas puses ir saņemta ar ovācijām, kas pamazām ir pārvērtušās deportācijas sāpēs un salauztos dzīvesstāstos.
  Dodu Tev 8 zvaigznes no 10 par lētticību.

 1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: