Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > Blogu izlasīte

Blogu izlasīte

8 jūnijs, 2008. Komentēt Go to comments

Pēc neilgas pasērfošanas jaunajā un interaktīvājā www.vdiena.lv  nolēmu padalīties ar jaunajiem un vēl svaigajiem iespaidiem, noteikti iesaku pievienot savai RSS plūsmai kādu no šiem.

Zemgus – http://jauna.diena.lv/lat/politics/blog/zemgus – interesants un māksliniecisks skatījums uz lietām Latvijas politikā. Izpaužas ar karikatūru palīdzību un ar acīmredzamu precizitāti ataino dažādus notikumus, Latvijas politiskās elites “netiklības”.

Kārlis Streips – http://jauna.diena.lv/lat/politics/blog/kaarlis_streips – man šķiet ka šī cilvēka vārds iztiks bez komentāriem. Tas vienkārši ir skatījums kas nežēlo un neiztop nevienam.

171065_INFO

Ernests – http://jauna.diena.lv/lat/politics/blog/ernests – Ernests viennozīmīgi skatās uz lietām caur šķērsgriezumu, interesants krājums ar karikatūrām par pēdējā laika politiskajām tendencēm. Patīkami ka karikatūrās iekļauti arī citāti. Savā ziņā atgādina Agra Liepiņa karikatūras laikrakstā “Dienas Bizness”. Tas pats politiskais stils un nedaudz emocionāls skatījums, taču šīs emocijas lieliski atklāj notiekošo.

Ansis Dobelis – http://jauna.diena.lv/lat/politics/blog/ansis_dobelis – profesionāls skatījums uz lietām mūsu valstī. Ļoti augstā žurnālistikas līmenī sagatavoti raksti, patīkami un cilvēkiem izprotami spriedumi par lietām, priecē faktu materiāls un domas izklāsta skaidrība. Daudzus rakstus pavada arī video materiāls.

171015_INFO

Rakstā izmantoti foto no vdiena.lv

Advertisements
  1. UT
    10 jūlijs, 2010. plkst. 7:27 priekšpusdienā

    hm, a kā no diena.lv var izdabūt atsevišķu autoru RSS ?

  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: