Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > Kā nopludināt valsts naudu…

Kā nopludināt valsts naudu…

24 aprīlis, 2008. Komentēt Go to comments

file19772823_pol_aparaats

Ja mums kārtējo reizi būtu jārunā par korupcijas skandāliem mūsu valstī, tad sarunas neapstātos pie KNAB, vai kādām konkrētām personām kas iecienījušas zemeņu torti. Šī problēma skar visu valsts aparātu kopumā. Postpadomju domāšanā saglabājušies blata un uzkundzēšanās stereotipi ir dzīvi vēl šodien.

Arvien pieaug iedzīvotāju neizpratne ar radušos situāciju un politiķu vieglprātību attiecīgajā jautājumā. Vēl lielāku eļļu ugunij pielēja Valsts kontroles atzinums par Satiksmes ministrijas līdzekļu nelietderīgu izmantošanu. Satiksmes ministrs A. Šlesers televīzijas kameru priekšā nekautrējās visai valstij paziņot, ka, kamēr viņš būšot ministrs, tikmēr Valsts kontroles spiedienam nepakļaušoties. It kā tā būtu viņa personīgā, nevis nodokļu maksātāju nauda, ko Valsts kontrole iesaka taupīt un nelietderīgi netērēt.

Jautājums protams paliek, kur gan paliek šī nauda??? J mēs palūkojamies uz finanšu dokumentiem tad nav jābūt īpaši apdāvinātam lai saprastu ka tie miljoni kas tiek norakstīti uz infrastruktūras sakārtošanai uz mūsu ceļiem nav redzami.

Advertisements
  1. Vēl nav komentāru.
  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: