Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > Stāsts par inflāciju

Stāsts par inflāciju

28 janvāris, 2008. Komentēt Go to comments

Inflācija- 7%, Kalvīša valdība uzsāk cīņu!

Cīņas rezultātā inflācija sasniedz- 8,8% , Kalvīša valdība uzsāk enerģisku cīņu, rezultātā inflācija sasniedz 10%, Kalvīša valdība sāk zvērisku un asiņainu cīņu!

Inflācija sasniedz 15%, Rimševics nav atrodams, Spurdziņš sten kā pārēdies begemots, Strods esot redzēts skraidām pa ministriju ar striķi un veļas ziepēm, Kalvītis apvienojas ar Godmani pēdējai kaujai! Kaujinieku rindās “ielejas” Birks ar 500’000’000 LVL tilta projektu un Demakova ar Gaismas pili, koncertzāli un šādiem tādiem dažu miljonu niekiem. Inflācijas nepiekāpjas, budžets eksplodē, Godmanis ierosina arestēt visus lielveikalu pircējus. Pie bankām tiek izvietoti snaiperi, benzīntankos Suitu sievas kaunina degvielas pircējus. Valsts iestādēs tiek atlaisti ierēdņi, kuru svars pārsniedz 70 kg.

Kauja ar inflāciju tuvojas kulminācijai! Šlesers ierosina nacionalizēt visus zirgus un atjaunot Rīgā zirgu tramvaju. Zirgus paredzēts barot ar laikrakstiem “Diena”. Ekonomikas “zvaigznes” Zīle un Kehris dodas mācību komandējumā uz Ziemeļkoreju apgūt pašpietiekamās ekonomikas modeli un Čuč-he pamatprincipus. Visi lielveikalos arestētie ražo elektroenerģiju, izmantojot dinamo mašīnas, kuras uz Latviju kā humanitāro palīdzību ir atsūtījis Kim-Čen Irs. Segliņš laiž klajā autobiogrāfisku bestselleru “Kubas ekonomikas brīnums”. Ufo sver 49 kg. un saņem pirmās šķiras Trīszvaigžņu ordeni par brīvprātīgu pretinflācijas badošanās akciju.
Inflācija turpina ārdīties, Rimševics Rūjienā esot atvēris nelielu tapešu veikaliņu, kurā pret speķi un kartupeļiem var iemainīt tapetes, kas ļoti atgādina nesagrieztus 100 un 500 LVL banknošu ruļļus …

Avīžu virsraksti-“Uzvara ir tuvu!”, “Inflācija ir atmaskota!” Ilgas, sarežģītas un neiedomājami dārgas drošības dienestu operācijas gaitā ir atklāta galvenā valsts inflatore, kāda Milda I.! 74 gadus vecā pensionāre, kura, izmantojot GE Money līzingu Gerkena veikalā, mēģinājusi iegādāties elektrisko tējkannu par 5,40.

autors: Voldis Krūmiņš

Advertisements
KategorijasBez kategorijas Birkas:
  1. Vēl nav komentāru.
  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: