Advertisements
Sākums > Bez kategorijas > Vai slepkava tiešām ir noķerts?

Vai slepkava tiešām ir noķerts?

22 janvāris, 2008. Komentēt Go to comments

“ka naktī uz 7.janvāri Garkalnē nošauta daudzfunkcionālās halles “Arēna Rīga” līdzīpašnieka Igora Ivanova dzīvesbiedre Ella. Policija aizdomās par slepkavības pastrādāšanu aizturējuši 1957.gadā dzimušo Antonovu. Uzsākts kriminālprocess par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Policijas darbinieki izvirzījuši divas versijas par slepkavības iemesliem – vai nu tas bijis laupīšanas uzbrukums, vai arī slepkavība saistīta ar sievietes uzņēmējdarbību.”

/ziņu aģentūra Delfi/

Jautajums, protams, ko Tu daritu ja liecinieku klatbutne nosautu bagata uznemeja sievu? Nu es nezinu kā Tu, bet es jau pēc divām stundām būtu pametis valsti atpakaļ neskatīdamies, bez pierādījumiem atbrīvojies no ieroča, apģērba, mašīnas un kā pilnīgi cits cilvēks dzīvotu kādu gadu kaut kur Arhangaļskā un neliktos ne zinis par to kas notiek Latvijā. Šajā gadījuma gan viss ir izvērties pavisam citādi. Policija jau pēc apmēram divām stundām ir noķērusi vīrieti kas ir “iebēdzis mežā” :D viņam rokās aizprojām ir cimdi ar šaujāmpulvera pēdām :D atrasts arī pats ierocis, kas kautkur nevērīgi nomests zemē, kā arī vaininiekam uzradies “dāsns sponsors”,kas nodrošinājis vienu no labākajiem advokātiem kādu vien mūsu apstākļos var dabūt :D

Jūs protams varat uzskatīt ka īstais slepkava ir noķerts, bet, varbut, nebusim tik naivi un apzināsimies ka šadā sfērā, kā pasūtījuma slepkavības nestrādā tādi plānā galdiņa uzbēji. Varbūt tā ir tikai mūsu policijas paviršā ticība saviem nevarīgajiem spēkiem, kas katru gadu atklāj aizvien mazāk noziegumus, bet noraksta to uz “resursu trūkuma”bāzes, vai arī vēlme sabiedrībā radīt priekštatu, ka policija nav nemaz tik nevarīga, un beidzot ir tikusi galā ar kādu nopietna līmeņa kriminālnoziegumu.

Der padomāt…….

Advertisements
  1. Vēl nav komentāru.
  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: